Bitcoin Crashes, traci 800 dolarów w mniej więcej dwa dni.

Wygląda na to, że Bitcoin znów wszystkich zawiódł.

Kolejny Bitcoin Fall jest w książkach
Po kilku ostatnich tygodniach waluta ta była w poważnym tempie, wzrastając od połowy przedziału 9000$ do ponad 12000$. Jednak teraz, gdy waluta złamała wcześniej ustalony opór, wydaje się, że aktywa robią poważny krok do tyłu. Początkowo wzrósł on aż do 12 400 dolarów, Immediate Edge ale potem został rozliczony na 400 dolarów mniej niż 24 godziny temu. Stamtąd wziął kolejne 400 dolarów, a w ciągu dwóch dni stracił około 800 dolarów.

To nie jest tylko rozczarowanie, ale jest to czyste powtórzenie tego, co Bitcoin robił wielokrotnie w tej sytuacji. Ciągle Bitcoin udowadnia, że nie jest wystarczająco silny lub niezdolny do przejścia poza punkt oporu bez poważnych reperkusji. W tym przypadku punkt oporu, o którym mowa, wynosił $12K. Wielu z nas z zapartym tchem czekało, aż waluta przekroczy ten punkt oporu, ale teraz, gdy go przekroczył, przepięcie nie trwało szczególnie długo.

To jest dokładnie to samo, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech miesięcy za każdym razem bitcoin pracował, aby osiągnąć 10K dolarów. Był to wcześniej ustalony poziom oporu dla największej i najpopularniejszej kryptokurówki na świecie. Były incydenty zarówno w maju jak i w czerwcu, w których Bitcoin ciężko pracował, aby osiągnąć 10.000 dolarów, tylko podnieść się powyżej pozycji na co czuł się tylko chwile, a następnie spaść do poprzedniego punktu.

To, co wydarzyło się dzisiaj, nie różni się niczym od momentów z maja czy czerwca. To co widzimy regularnie to fakt, że Bitcoin naprawdę potrzebuje czegoś dużego i długotrwałego, jeśli ma naprawdę pokonać wszelkie barykady oporu na swojej drodze. Kiedy po raz pierwszy podniósł się do ponad 10.000 dolarów, pojawiła się wiadomość, że druga fala kontroli stymulacyjnych dla Amerykanów jest w drodze.

Ponadto, banki ogłosiły, że otrzymały niedawno uzyskane pozwolenie na oferowanie swoim klientom usług przechowywania kryptograficznego. Było to o tyle istotne, że przepaść między finansami zdecentralizowanymi i scentralizowanymi została teraz wypełniona, a tym samym rynek krypto walutowy zyskał zupełnie nowy poziom legitymizacji.

Coś wielkiego trzeba było zrobić

Teraz jednak wydaje się, że nie ma zbyt wiele, jeśli chodzi o tę zdolność. Tak, wydaje się, że gracze instytucjonalni zajmują więcej miejsca w przestrzeni bitcoin, co z 1 mld dolarów inwestycji z Grayscale, ale jest to mała fasola w porównaniu z wiadomościami z banków świadczących usługi kryptograficzne.

Co Bitcoin potrzebuje, jeśli ma zamiar ponieść kolejny poważny, stały wzrost jest kolejnym impulsem do głównego nurtu terytorium. Kiedy to nastąpi, jesteśmy prawdopodobnie zobaczyć Bitcoin skoki cenowe ostatnie.